KARTAL (T) TENTE
KARTAL (T) TENTE

Mekanlarınızı Dış Etkenlerden Korur

KARTAL (T) TENTE
KARTAL (T) TENTE

17 Yıllık Tecrübe İle Hizmetinizdeyiz

KARTAL (T) TENTE
KARTAL (T) TENTE

Mekanlarınıza Şıklık Kattın

KARTAL (T) TENTE
KARTAL (T) TENTE

Hayellerinizi Gerçekleştirelim

KARTAL (T) TENTE

Çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem,daha çok büyük bahçeler için uygundur. Restaurant,cafe ve barlar içinde tercih edilir.Çift taraflı tenteler 2 profil ayar üzerine monte edilirler. İsteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir.

Mafsallı tente sistemidir.Binalarınıza modern bir görünüm verir . Mafsallı ve çift yöne geniş açılımlı modelimizdir. Motorlu veya elle kumanda edilebilir.

2 YIL GARANTİLİDİR.

ÖZELLİKLERİ

1 Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları.
2 Alüminyum profiller.
3 Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz)
150-200-250-300-350 cm ileri açılım.
4 200-700 cm tek parça uzunluk.
5 45 dereceye kadar kademesiz eğim.
6 Manuel veya motorlu açma kapama.
7 Dalgalı veya düz ön saçak.
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Seçeceğiniz malzeme paslanmaz çelik ise yağmur ve dış etkenleri engelleyecektir. Sağladığımız Kartal Tente sistemlerinde yüksek kaliteli paslanmaz çelik mekanizmalar kullanıyoruz. Bu nedenle, tentenin ömrü ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Tente kumaşının kalitesi, tente seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerden biridir.
Genellikle geniş alanlarda kullanılması tercih edilir. Büyük restoranlar, bahçeler ve benzeri mekanlar için ilk tercihtir. Raylı sisteme yapısına göre çok daha fazla ekonomiktir. Ayrıca herhangi bir zamanda taşınabilir. Çok fazla alanı kapsayacak destek tedbirleri alınmalıdır. Bazen kumaş sarkar. Bu nedenle kumaşın kalitesi bozulabilir. Bu nedenle birçok alanda bu mümkün olmayabilir. Bu nedenle, alan boyutu sınırını aşmamak önemlidir.
Her iki tarafı da eğimli olduğu için bu tente kanopi sistemi olarak adlandırılır. Her iki taraf da açılıp kapatılabilir. Kumaş olarak akrilik kumaş tercih edilmektedir. Bu daha avantajlıdır. Aynı zamanda kullanım kolaylığı ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu tente sistemlerinde akrilik kumaş kullanmak en iyisidir. Bu, fiyat uygunluğu açısından da ekonomiktir. Kartal Tente genelde beyaz olarak tercih edilmekle birlikte farklı renklerde de yapılabilmektedir. Kartal tenteleri geniş alanlar için yapılandırılabilir. Geniş alan nedeniyle sınırlar olabilir. Kumaşın sarkmaması için buna dikkat edilmelidir.
Kartal Tente dayanıklı kumaş veya alüminyum çıtalarla kaplı kaynaklı bir çerçeveden oluşur. Ana işlevi, kullanım alanını güneşten veya diğer hava koşullarından korumaktır. Tente sistemi, evlerde, araçlarda, forkliftlerde, restoranlarda, marketlerde, restoranlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.