KÖRÜKLÜ TENTE
KÖRÜKLÜ TENTE

Mekanlarınızı Dış Etkenlerden Korur

KÖRÜKLÜ TENTE
KÖRÜKLÜ TENTE

17 Yıllık Tecrübemiz ile Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

KÖRÜKLÜ TENTE
KÖRÜKLÜ TENTE

Mekanlarınıza Şıklık Katar

KÖRÜKLÜ TENTE
KÖRÜKLÜ TENTE

İletişime Geçin Hayellerinizi Gerçekleştirelim

KÖRÜKLÜ TENTE

Mafsallı tentelerin kesemediği yanlardan gelen güneşi kesen ve estetik görünüm sağlayan körüklü tenteler, mekanlara ayrı bir güzellik katar.Güneşin mekanınıza ne kadar gireceğine siz karar verebilirsiniz.

2 YIL GARANTİLİDİR.

ÖZELLİKLERİ

1 Profiller 20x,20 galvanizli paslanmaz.
2 İsteğe bağlı tabanca boyası ve renk seçenekleri.
3 İsteğe bağlı olarak akrilik veya pvc polyester kumaş.
4 Saçak üstüne reklam uygulaması.
5 Dalgalı veya düz saçak seçenekleri.
6 İstenilen boy ve ebat seçenekleri.
7 Kolay kurulum.
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Bu sistemler manuel ya da otomatik özelliğe sahip olan tenteler olarak imal edilmektedir. Bu iki sistemden birini seçerek sizlerde sevdiğiniz yaşam alanlarınızı her mevsim kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle herhangi bir zorluk yaşatmaması ve pratiklik açısından diğer sistemlere göre daha avantajlı olması bakımında otomatik tente kullanımı daha revaçtadır. Çok kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Üstelik son derece güvenlidir. Körüklü otomatik tenteler aynı zamanda temizlik yönünden de kullanıcılara herhangi bir sorun çıkartmıyor olması tercih nedenidir.
Körüklü tente modelleri ile siz de dış mekanlarınızı kapalı bir ortama dönüştürebilir ve mevsimsel dış etkenlerden bu alanları koruyabilirsiniz.Yağan yağmur ve kar ,rüzgar vb. doğal mevsim etkileri sevdiğimiz mekanlara zarar verebiliyorlar.Bu yüzden bu ürün grupları sayesinde hoş vakit geçirdiğimiz güzel ortamlardan her mevsim yararlanabiliriz.Ayrıca bu ürün grupları sayesinde mekanınıza görsel olarak katkı sağlar ve dekoratif şık bir ortamda keyifle vakit geçirmenize neden olur. Körüklü Tente Nedir ? sorusuna cevap olarak özelliklerine bakalım.
Körüklü tente modellerinde körük sistemi sayesinde açılır kapanır mekanizması daha sağlıklı ve kusursuz bir hal almaktadır. Körüklü yapı oldukça tercih edilmekle birlikte farklı ürün gruplarında da yine bu sistem sıkça tercih edilmektedir. Bu sistem manuel bir düzeneğe sahiptir ve kullanım konusunda size hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır. Dolayısıyla tek bir hamlede tenteyi açabileceğiniz gibi tek bir hamle ile de tenteyi kapatmanız mümkündür. Körük yapısının sağlamış olduğu en büyük avantajlardan biri de budur diyebiliriz. Ayrıca bu tente modelinin fiyat konusunda da diğer modellere nazaran daha uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu modelin işlevsel yapıya sahip olması ile sektörde en popüler ürün grupları arasında yerini almaktadır.
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.