KIŞ BAHÇESİ
KIŞ BAHÇESİ

Hayellerinizi Gerçekleştirelim

KIŞ BAHÇESİ
KIŞ BAHÇESİ

17 Yıllık Tecrübe İle Hizmetinizdeyiz

KIŞ BAHÇESİ
KIŞ BAHÇESİ

Mekanlarınıza Şıklık Katar

KIŞ BAHÇESİ
KIŞ BAHÇESİ

Mekanlarınızı Dış Etkenlerden Korur

KIŞ BAHÇESİ

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız bu sistem dikey olarak hareket eder.İstendiği takdirde motor ila ve edilebilir.Motorlu,motorsuz veya fermuarlı olablir. Rüzgarı kesme amaçlı kullanılır. Rüzgar kesildiğinde manzaranız tadını çıkarabilirsiniz.

Dış mekanlarınız, bahçeleriniz ya da cafe ve restorantlar için özel tasarladığımız kış bahçemiz şeffaftır. Tasarıma özel profillerden oluşan tentemiz yerinde tasarım yapılarak imal edilmektedir. İthal şeffaf mikadan imal edilen tentemiz fermuarlıdır. Açılır kapanır olması sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz bir tente modelidir.

Mekanları soğuktan , rüzgardan ve toz gibi etkenlerden korumanın en ucuz ve pratik yolu bir kış bahçesi sistemidir. İçerideki ısıyı tutma kabiliyeti ile ısıtma giderleriniz de tasarruf sağlar.

ÖZELLİKLERİ

1 Yüksek Dayanımlı PVC Branda
2 Geniş Renk Seçeneği
3 Kolay Silinme
4 Isıya Dayanıklılık
5 Kolay Kullanım
6 Yağmura Karşı Koruma
7 Rüzgara Ve Soğuğa Karşı Koruma
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Daha çok ticari alanlarda cafelerde, restaurantlarda, çay bahçelerinde kullanılmaktadır. Kendinden led spot ışıklandırması bulunmaktadır. Yanmaz, alev yürütmez, kir tutmaz ve su sızdırmaz özelliklerine sahiptir. Kullanılan malzemelerimizde Alman teknolojisi motorlar, İtalyan teknolojisi kayışlar bulunmaktadır. Teraslarda da oldukça kullanışlı olabilen otomatik tente kış bahçesi sistemleri, etrafı içinde yerin durumuna göre uygun malzemeler ile çok işlevsel alanlar ortaya çıkarabiliyor.
Kapalı tavan adından da anlaşılacağı gibi çatısı kapalı ürünlerdir. Burada birçok alternatif malzeme kullanılabilmektedir. Bunlardan başlıcaları dekoratif yaprak şingıl tavan, kiremit döşemeleri, sandviç paneller, pleksi uygulamalar, kompozit sistemler olmaktadır. Biz firma olarak oluşturduğumuz kapalı tavanlarda 4 katmanlı yalıtım sistemi kullanıyoruz. Tavan iç kısmında ise pvc tavan lambrisi, ahşap veya dekoratif modern alçı tavan uygulamaları yapabilmekteyiz.
Kış bahçesi tasarımlarında en önemli unusurlardan biri cam çatı uygulamalarıdır. Hakim olunması gereken hem estetik, hem güvenlik, hem izolasyon noktaları bulunmaktadır. Biz sistemlerimizde SKYLİGHT 3 katmanlı EPDM çift baskılı profiller kullanakarak silikondan uzak cam tavanlar üretmekteyiz. Sistemlerimizde profiller, ara baskı kapakları, üst kapaklar ile darbe emici, su tahliye kanallı özel tasarım çatı sistemleri kullanmaktayız. Silikonsuz çift yönlü EPDM baskısı ile de uzun ömürlü güvenilir ve A++ izolasyona sahip konseptler çıkarıyoruz.
En önemli problemlerimizden birisi "burayı ben kapatırım" şeklinde yapılan uygulamalardır. Biz cam çatılarda kendi kalıplarımızla üretilen WaterBlock teknolojisine sahip profilleri kullanıyoruz. Kapalı tavanlarda 4 katman sistemi yapıyoruz. Cephe ürünlerinde polyemid çift rulman paslanmaz gövde tekerlekler kullanıyoruz. Avrupa menşei nötr dış cephe silikonları ile izolasyon sağlıyoruz. Bunlar sadece sayabildiğimiz birkaçı. İşte bizi farklı yapan da bunun gibi onlarcası!
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.