MAFSALLI TENTE
MAFSALLI TENTE

İletişime Geçin Hayallerinizi Gerçekleştirelim

MAFSALLI TENTE
MAFSALLI TENTE

17 Yıllık Tecrübe İle Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

MAFSALLI TENTE
MAFSALLI TENTE

Dış etkenlerden Korur

MAFSALLI TENTE
MAFSALLI TENTE

Mekanlarınıza Konfor Katar

MAFSALLI TENTE

Mevsim kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve şık görünümü ile tercih edebileceğiniz bir tente çeşididir. Bahçenizde keyifle dururken yağmurun ya da güneşin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.

Bunun için tenteyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Genelde evlerde, restaurantlarda, Cafelerde, küçük işletmelerde aklınıza gelebilecek bütün mekanlarda rahat ve şık bir görünüm sağlar.

2 YIL GARANTİLİDİR.

ÖZELLİKLERİ

1 Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları.
2 Alüminyum profiller.
3 Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz) 150-200-250-300-350 cm ileri açılım.
4 45 dereceye kadar kademesiz eğim.
5 200-700 cm tek parça uzunluk.
6 Dalgalı veya düz ön saçak.
7 Renkli kapak seçenekleri.
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Mafsallı tenteler genelde mobil olarak kullanılır. Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir. Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift açılır tenteler için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar kullanabilmektedir.
Cephe Uzunluğu: Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm — İleri Doğru Açılımı : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm — Eğim Açısı: 0 – 45 — Kontrol: Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla Açıp Kapatabilirsiniz.
Tente açılımı maksimum 350 cm dir. Fakat bu mesafe maksimum 6 metre boy için geçerlidir. Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Mafsallı tente adı mafsal yani eklem adından gelmektedir. Tentenin bir dirsek gibi hareket eden kollarının dışa doğru düzelerek açılmasıyla olduğundan mafsallı yani eklemli tente adını almıştır. Mafsallı tentenin açılan kolları maksimum 3.5 metreye kadar öne doğru uzayabilir. Fakat bu tente boyunun altı metre olması durumunda sağlanabilir. Alacağınız tentenin mafsallı olmasına karar vermeniz, aslında en doğru kararı verdiğiniz anlamına gelmez. Çünkü tente ebatlarınız mafsallı tente yapımı için uygun ölçüleri taşımayabilir. Ayrıca üç metreye kadar yapılacak bir tentenin iki metre ya da 1.85 metreden büyük herhangi bir ebatta olması durumunda da ödeyeceğiniz ücret değişmez. Yani 1.85 boyundaki mafsallı tente için ödeyeceğiniz rakamla 3 metrelik mafsallı tente için ödeyeceğiniz rakam arasında önemli bir fark olmayacaktır.
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.