OTOMATİK KEPENK
OTOMATİK KEPENK

Hayellerinizi Gerçekleştirelim

OTOMATİK KEPENK
OTOMATİK KEPENK

Mekanlarınızı Dış Etkenlerden Korur

OTOMATİK KEPENK
OTOMATİK KEPENK

17 Yıllık Tecrübe İle Hizmetinizdeyiz

OTOMATİK KEPENK
OTOMATİK KEPENK

Mekanlarınızın Güvenliğini Sağlar

OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenk, teknolojinin gelişmesi ile her yerde yaygınlaşmış bir kepenk çeşididir. Bu kepenk çeşidi otomasyon adı verilen ve insan eliyle yani manuel olarak kontrol edilmeyen bir sistemden oluşmaktadır. Eskiden teknoloji gelişmemişken ve elektrik kullanılmaya başlamadan önce kepenkler genel olarak metal, demir veya tahta malzemelerden yapılırdı. Bu sebeple bu tip kepenkler açarken veya kapatırken bazı zorluklara neden olabilmektedir.

Yeni ve elektrikli kepenk çeşitleriyle bu ve benzeri problemler giderilmiştir. Bu otomatik kepenkler genellikle yapıldıkları yerlerin yanlarına konulan buton veya uzaktan kumada ile kontrol edilebilirler. Otomatik kepenkler genel olarak iki çeşittir bunlar; motorlu ve elektrikli kepenklerdir. Elektrikli kepenkler, sistemi çalışması için kepenk prize takmak yeterlidir ve uzaktan kumandalı çeşitleri de bulunmaktadır. Bir diğer kepenk çeşidi ise motorlu kepenktir. Bu kepenk ise sisteme bağlı bir elektrik motoru ile çalışmaktadır.

ÖZELLİKLERİ

1 Uzaktan kumanda ile kontrol
2 Buton ile kontrol
3 Sessiz Motor
4 Poliüretan dolgulu profiller
5 Patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterir
6 Galvanize kepenk profiller
7 Dikme profilleri 2.00 mm et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilir
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Otomatik kepenk sistemleri genelde 66 – 120 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup 1. kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır.
Patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterirler. Manuel ay da motorlu uygulama seçenekleri mevcuttur, uzaktan kumandalı ya da buton kontrolü mümkün kılan Alman motorları gayet dayanıklıdır.
Galvanize kepenk profilleri 0.8 – 1.00 ve 1.20 mm et kalınlığı ve dört ayrı çeşitte üretilmektedir. Her tarafı kapalı, mikro delikli, düz ve çapraz örgülüdür.Örgülü tür kepenklerin sarım çapları daha yüksek olduğu için kutu detayı açısından gerekli ölçü de diğerlerine göre daha yüksektir.
Dikme profilleri 2.00 mm et kalınlığında ve galvaniz çelikten üretilir. Dikmelerde kullanılmış olan kauçuk fitil, metaller arsındaki sürtünmeyi önleyerek, aşınmayı engeller ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlar.
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.