KASETLİ TENTE
KASETLİ TENTE

Teknik Çizim

KASETLİ TENTE
KASETLİ TENTE

Mekanlarınızı Dış Etkenlerden Korur

KASETLİ TENTE
KASETLİ TENTE

17 Yıllık Tecrübe İle Hizmetinizdeyiz

KASETLİ TENTE
KASETLİ TENTE

Hayellerinizi Gerçekleştirelim

KASETLİ TENTE

Tente modelleri arasındaki en şık ve modern görünümlü tentelerdir. Kolay kullanışı ve tamamen toplanabilen mekanizması sayesinde hava şartlarından etkilenmez.

Tentenizi olumsuz hava şartlarının etkisinden korumak için tasarlanan kaset kısmı kapalı konumda da çok şık görünüm oluşturmaktadır. Kumaş ve mekanizmayı dış etkenlerden koruma özelliği ile tentenizi uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi temiz ve sağlam kullanabilirsiniz.

Kasetli Tente, sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle, kaset içinde kalır.

Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp, etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar. Kompakt bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur.

5 YIL GARANTİLİDİR.

ÖZELLİKLERİ

1 Kumaşı ve mekanizmayı dış etkenlerden koruyan tam kaset.
2 Aliminyum enjeksiyon döküm parçalar.
3 Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz) Paslanmaz INOX bağlantı civatalar ve pimler.
4 150-200-250-300-350 cm ileri açılım.
5 200-700 cm tek parça genişlik.
6 Uzakdan kumanda seçeneği.
7 Rüzgar ve güneş sensör seçeneği.
17 YILLIK DENEYİM

Ürünlerimiz

Kasetli tente koruyucu özellikleriyle kumaşta solma, yıpranma gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kasetli Tenteler otomasyon sistemine uygun olarak üretilir. Bu nedenle her zaman renklerin ve ilk günkü canlılığını koruyabilmektedir. Korumalı sistemi sayesinde bakım maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Bu açıdan kullanıcısına ekonomik kazanç sağlayan bir modeldir.Bu avantajlı özellikleri sayesinde tente sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünler arasındadır.
Dört mevsim yaşam alanlarına değer ve konfor katan kasetli tente, kumaş ve kaset mekanizmasının kullanıldığı bir tente çeşididir. Alüminyum profil ve plakalarla desteklenmekte olup otomatik veya manuel şekilde açılıp katlanabilir. Cıvata ve pim bağlantılar paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilir. Kumaş olarak ithal veya yerli akrilik kumaşlar kullanılmaktadır. Müşteri taleplerine göre kumaşlarda renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Rüzgâr ve güneş sensör seçeneğinin de olduğu kasetli tente modelleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tente çeşitleridir.
ONUR TENTE

Onur Tente, müşterilerine, daha kaliteli hizmet ve daha hızlı üretim için 5000 M2 lik
yeni kapalı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Onur Tente, yaptığı tüm mamullerinde
garanti ve alanında servis güvencesi vererek bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu
güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye devam edecektir.

17 YILLIK DENEYİMİMİZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.